Uždaroji akcinė bendrovė „Komstrata” įkurta lapkričio mėnesį, 2005 metais. Pagrindinė naujos įmonės veiklos kryptis buvo bendrastatybiniai darbai, bet geriau išnagrinėjus rinkos situaciją, buvo nuspręsta orientuotis į lauko inžinerinių tinklų statybą. Pradėta buvo nuo vietinių buitinių nuotekų valymo įrenginių statybos pavieniams namams. O jau antrais įmonės gyvavimo metais pereita prie gyvenamųjų namų kvartalų vandentiekio ir nuotekų tinklų statybos.

Nuo 2007 metų įmonės veikla buvo praplėsta nuotolinių ryšio linijų statybos ir remonto darbais ir pasirašyta generalinės rangos sutartis, su didžiausia nuotolinio ryšio paslaugų tiekėja „TEO LT”, AB.

Šiuo metu įmonė atlieka visus buitinių ir lietaus nuotekų tinklų statybos ir remonto darbus, įrengia naujus ir taiso senus vandentiekio tinklus. Įrengia naujus ir senus drenažo vamzdynus. Pavieniams namams ir namų grupėms teikia buitinių nuotekų valymo įrenginių montavimo ir pardavimo paslaugas. Taip pat atieka visus nuotolinių varinių ir optinių ryšio linijų statybos ir remonto darbus.